Vítejte na oficiálních stránkách Chudíře

Obec Chudíř je začleněna územně pod okres Mladá Boleslav a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Mladá Boleslav. Obec Chudíř se rozkládá asi patnáct kilometrů jihovýchodně od Mladé Boleslavi. Úředně žije v katastru této menší vesnice zhruba 210 obyvatel.

Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště, knihovna, klub, obchod se smíšeným zbožím a hostinec. Taktéž v obci působí aktivní skupiny SDH Chudíř, MS ČČK, Rybářský spolek "Petrův zdar" a spolek maminek. V obci se nachází Mateřská škola Chudíř.

Vesnice Chudíř leží v průměrné výšce 240 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1318. Celková katastrání plocha obce je 312 ha, z toho orná půda zabírá sedmdesátpět procent. Lesy zabírají pouze kolem jedné desetiny katastru obce.

Upozornění

Obec nemá zájem o žádnou elektronickou prezentaci na jakémkoli databázovém vyhledávacím serveru. Jakékoli faktury budou vraceny zpět, pokud u nich nebude přiložena objednávka.


Poslední vložené články:
a. Novinky

Loučeň

 a. Novinky

Opatření k 28.7.2020 - COVID 19

 Opatření přijatá statutárním městem Mladá Boleslav, jeho Magistrátem a dalšími subjekty v souvislosti s nákazou COVID-19 v České republice

Aktualizace k 28.7.2020 09:00 hod

 

115) změna provozní doby odběrného místa

· od pondělí 27. července je provoz odběrového místa Covid-19 v Klaudiánově nemocnici zajištěn denně kromě neděle od 07:00 hodin, ve všedních dnech do 15:00 hodin, v sobotu do 12:00 hodin.

· vstup do odběrového místa je bočním vchodem do budovy A, někdejší chirurgie, vchodem za lékárnou u hlavního vchodu z třídy Václava Klementa

· zdravotníci tam provádějí odběry nejen na doporučení hygienika, praktického lékaře pro dospělé nebo pediatra, ale i pro samoplátce. V provozu dále zůstává infolinka Covid-19 na telefonním čísle 326 743 636, kde lze získat informace o odběrech, od pondělí do soboty od sedmi do dvanácti hodin · samoplátci se k vyšetření musí objednávat prostřednictvím elektronického formuláře na webu nemocnice. Cenu 1756 korun mohou samoplátci uhradit platební kartou na místě odběru. Platba v hotovosti je možná pouze na pokladně nemocnice v provozních hodinách a je třeba ji zaplatit ještě před vyšetřením u urgentního příjmu pacientů

 

114) doporučení krajského krizového štábu k nošení roušek

· nošení roušek v hromadných dopravních prostředcích na území Středočeského kraje doporučil v pátek 24. července obyvatelům kraje po svém jednání krajský krizový štáb. V tuto chvíli se jedná skutečně o doporučení, které souvisí s nárůstem počtu onemocnění Covid-19, a to ve snaze zabránění dalšímu šíření nemoci. V tuto chvíli je v platnosti používání roušek při návštěvě lůžkových zdravotnických a sociálních zařízení Středočeského kraje.a. Novinky

Drůbežárna Mírovka

 a. Novinky

Letní kino Žerčice

 a. Novinky

Střelecká soutěž v Košíku

 a. Novinky

Autobus - MB - Mcely

Dobrý den,

 

dovolte mi, abych Vás informoval, že do provozu linky 260930 Mladá Boleslav – Semčice – Mcely zasáhne od příští středy výrazná uzavírka mostku na silnici mezi obcemi Pěčice a Semčice a kvůli dlouhé objízdné trase dojde k řadě změn.

 

Od středy 1. července do 14. srpna je uzavřen mostek na silnici mezi obcemi Pěčice – Semčice. Linka 260930 Mladá Boleslav – Semčice – Mcely jede podle výlukového jízdního řádu s jinými odjezdovými časy i v upravených trasách! Zastávka Semčice, zdrav. stř. je po dobu uzavírky zrušena. Většina spojů vyjíždí z výchozích zastávek dříve i o 10 nebo 15 minut a do cílové stanice dojedou později. Spoj s odjezdem v 22:25 z Mladé Boleslavi zajíždí do Jabkenic a Pěčic jen pro výstup cestujících. Výlukový jízdní řád je na úřední desce a bude vyvěšen s upozorněním na uzavírku na zastávkách.

 

Předem se omlouváme za případné zpoždění a komplikace.

 

Klidné léto přeje

 

 

 

Jan Holub

Manažer dopravy

 

ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. | +420 326 712 019 | jan.holub@arriva.cza. Novinky

Pozvánka

 a. Novinky

Pozvánka

 a. Novinky

Grilování U Čápa

 Přijďte ochutnat vegeburger s domácím grilovaným sýrem halloumi, bohatou zeleninovou oblohou a čerstvými dipy. Ke spláchnutí budeme podávat okurkovou a bezovou limonádu. 

Sýr halloumi pochází z Kypru a je ideální surovinou ke grilování.

U Čápa v sobotu 4.7.2020 od 18,00 hod.a. Novinky

Bramboráky

 Zveme Vás na tradiční bramboráky od Mysíků,

které nám rodina usmaží

dne 20.6. 2020 od 18,00 U Čápa.index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 448 článků


Hlášení rozhlasu
Novinky na Úřední desce OÚ
Krátké textové zprávy
Krám
Krám je od 12.12.2017 minimálně do 22.12. 2017 zavřen z důvodu nemoci.

Učitelka do MŠ
MŠ Chudíř hledá učitelku s nástupem od 09/2017, více na úřední desce.

Elektrický proud
V pondělí 29.8.2016 nepůjde elektrický proud.

Starší zprávy
Kontaktní informace

Obecní úřad Chudíř
294 45 Chudíř 16
Telefon:
+420 733 436 966
e-mail: chudir@seznam.cz

Úřední hodiny:
středa 18.00 – 19.00 hod.

Starosta: Michal Vitmajer
Místostarostka: Zuzana Sluková

Bankovní spojení:
číslo účtu: 30927181/0100

Vyhledávání firem v naší obci
Ziveobce.cz
Předpověď počasí

Počasí
Předpověď pro: Chudíř

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl